Bioenerji uygulaması

BİOENERJİ UYGULAMALARI

Biyolojik bedenimizin etrafında bulunan elektrik akımından oluşan alana “AURA" denir.

Aura artı ve eksi kutuplardan oluşur. Bu iki akımın dengede olması vücut sağlığı için şarttır. Denge bozulduğunda ise sağlık sorunları ortaya çıkar.

NOT: Vücudumuzda bulunan elektrik akımı beden etrafından bir alan oluşturuyor. Buna "aura" deniyor. Aura artı ve eksi elektriklerden oluşuyor. Bu iki akımın dengede olması vücut sağlığı için şart. Denge bozulduğunda ise sağlık sorunları ortaya çıkıyor. Normalde enerji dengesi akupunktur iğneleriyle sağlanırken bunun bir başka yolu da güçlü enerjisi olan insanın daha zayıf enerjili bir insana enerjisini aktarması. Bu enerji aktarımının doğru bir şekilde yapılması ise ancak Bioenerji Uzmanı tarafından doğru bir şekilde enerji verilerek yapılabiliyor.

ENERJİ DENGESİ

Akupunktur

Bioenerji

Refleksoloji

Nokta Masajı (Siatsu)

Aromaterapi

Taşlarla terapi

SAĞLIKLI İNSAN ENERJİ ALANI AURA -Kirlian tekniği ile sağlıklı insan enerji alanları-

SAĞLIKSIZ İNSAN ENERJİ ALANI

Sağlıklı bir vücutta negatif bir enerji bulunmaz. Vücudun herhangi bir yerinde problem varsa; o bölge negatif enerji üretmeye başlar. Daha doğrusu; beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir. Demek ki; bedenimizin tümünü ayakta tutan beynin düşünce ve yapılandırma bölümü ile aradaki bağı kopartmamak lazım.

SAĞLIKSIZ İNSAN

" Zaten hastalıklarımızın nedeni de bedeni oluşturan organlar arası ahengin bozulması ve enerjinin bloke edilerek akışının engellenmesidir. "

 

 

Sayfa 1 2 3 4

 
© Copyright 2007 Alternatifsiz.net Tüm Hakları Saklıdır...info@alternatifsiz.net